Tanie noclegi w barcelonie

FORUM BARCELONA

Nie panikuj!!! Oto instrukcja obsługi Barcelony :) Zwiedzanie, tanie noclegi, transport, bilety, jedzenie - to proste! Usiadź wygodnie i poczytaj...

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Nazwa użytkownika:
Hasło:

Remember
* Zaloguj   * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: bilety na FC Barcelona
PostNapisane: 2008-02-15, 15:11 

Cześć, gdzie w mieście Barcelona najlepiej kupić bilety na mecz FC Barcelona? Z góry dzięki.

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-15, 19:33 

W kasach Nou Camp,
w necie lub przez telefon.

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-15, 21:03 
Administrator

Takze w bankomatach ServiCaixa - jest tam opcja zakupu biletow na mecze FC Barcelona, mozna przez ten specjalny bankomat kupic rowniez bilety na koncerty, do teatru oraz oplacic rachunki, ktore maja kod paskowy.

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-19, 14:49 

Skorzystam z tego tematu i zapytam jeszcze o co innego. Czy da się kupić jakieś bilety, na które można wchodzić do wszystkich muzeów, i oczywiście żeby to taniej wychodziło, niż kupowanie osobno do każdego. Czy w Barcelonie akceptują jakieś zniżki na karty europejskie dla studentów, nauczycieli? Z góry dzięki za pomoc.

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-19, 15:05 

tczube napisał(a):
Skorzystam z tego tematu i zapytam jeszcze o co innego. Czy da się kupić jakieś bilety, na które można wchodzić do wszystkich muzeów, i oczywiście żeby to taniej wychodziło, niż kupowanie osobno do każdego.

Skorzystam z okazji i powiem ze da sie - ale nie do wszystkich. :roll:
Napisz prosze w temacie zwiazanym z muzeami - np http://www.forum-barcelona.pl/viewtopic.php?t=33
:-)

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-25, 15:26 

Mam taki dylemat, chciałem przed chwilą zarezerwować bilety na mecz Barca-Villarreal na 9 marca br. przez internet , i system pokzuje że zostały jakieś pojedyńcze miejsca, nie może znaleźć dwóch miejsc obok siebie. I teraz nie wiem, czy oni tak mało biletów dają do sprzedaży przez neta, czy zostało tak mało biletów. Troche dziwne bo komplet na Camp Nou jest tylko na meczach z Realem Madryt, a tak frekwencja w okolicach 80 tys. , więc około 18 tys. zostaje wolnych. Jak ktoś może pomóc, to z góry dziękuje. Jade specjalnie na ten mecz i nie wiem jakie są szanse na kupno 2 biletów na miejscu?

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-25, 15:49 

tczube napisał(a):
Mam taki dylemat, chciałem przed chwilą zarezerwować bilety na mecz Barca-Villarreal na 9 marca br. przez internet , i system pokazuje że zostały jakieś pojedyńcze miejsca, nie może znaleźć dwóch miejsc obok siebie. I teraz nie wiem, czy oni tak mało biletów dają do sprzedaży przez neta, czy zostało tak mało biletów. Troche dziwne bo komplet na Camp Nou jest tylko na meczach z Realem Madryt, a tak frekwencja w okolicach 80 tys., więc około 18 tys. zostaje wolnych. Jak ktoś może pomóc, to z góry dziękuje. Jade specjalnie na ten mecz i nie wiem jakie są szanse na kupno 2 biletów na miejscu?

Zalezy jakich biletów - te najtansze sa wykupowane w pierwszej kolejnosci.
Jesli to te chcesz kupic, to ja bym zrobiL kilka dalszych
prób - i jesli nic sie nie zmieni (lub zminiejszy sie pula) kupiLbym on-line i na miejscu dogadaL sie z ludzmi ktorzy beda siedziec w danym rzedzie
RZeczywiscie zostaja wolne miejsca - czesc jest przeznaczona wLasnie do sprzedazy w okienkach kas, jest czesc jest culés, którzy nie na kazdy mecz chodza... i nie sa to miejscowki w pociagu :)
To moim skromnym zdaniem

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-25, 16:11 

A napisał(a):
tczube napisał(a):
Mam taki dylemat, chciałem przed chwilą zarezerwować bilety na mecz Barca-Villarreal na 9 marca br. przez internet , i system pokazuje że zostały jakieś pojedyńcze miejsca, nie może znaleźć dwóch miejsc obok siebie. I teraz nie wiem, czy oni tak mało biletów dają do sprzedaży przez neta, czy zostało tak mało biletów. Troche dziwne bo komplet na Camp Nou jest tylko na meczach z Realem Madryt, a tak frekwencja w okolicach 80 tys., więc około 18 tys. zostaje wolnych. Jak ktoś może pomóc, to z góry dziękuje. Jade specjalnie na ten mecz i nie wiem jakie są szanse na kupno 2 biletów na miejscu?

Zalezy jakich biletów - te najtansze sa wykupowane w pierwszej kolejnosci.
Jesli to te chcesz kupic, to ja bym zrobiL kilka dalszych
prób - i jesli nic sie nie zmieni (lub zminiejszy sie pula) kupiLbym on-line i na miejscu dogadaL sie z ludzmi ktorzy beda siedziec w danym rzedzie
RZeczywiscie zostaja wolne miejsca - czesc jest przeznaczona wLasnie do sprzedazy w okienkach kas, jest czesc jest culés, którzy nie na kazdy mecz chodza... i nie sa to miejscowki w pociagu :)
To moim skromnym zdaniem

Chcę raczej droższe bilety, czyli według Ciebie na miejscu nie powinno być problemów? Wiesz później to wezmę wszystko co będzie, nie po to jade taki kawał drogi, żeby nie być na meczu.

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-26, 09:56 

tczube napisał(a):
Chcę raczej droższe bilety, czyli według Ciebie na miejscu nie powinno być problemów? Wiesz później to wezmę wszystko co będzie, nie po to jade taki kawał drogi, żeby nie być na meczu.

Jesli tak to nie martwiLbym sie na zapas :-D
Bedac na miejscu, mozesz tez zadzwonic i kupic przez telefon 902.1899.00 (to cos jak w Polsce 0-802 ... , cena skadkolwiek z H. niewiele wyzsza niz za poLaczenie lokalne, btw nie wiem czy z PL ten num dziaLa (?))

natomiast
Cytuj:
Takze w bankomatach ServiCaixa - jest tam opcja zakupu biletow na mecze FC Barcelona, mozna przez ten specjalny bankomat kupic rowniez bilety na koncerty, do teatru oraz oplacic rachunki, ktore maja kod paskowy.

to chyba dotyczy tylko wydrukowania biletow juz zarezerwowanych wLasnie przez telefon (i net?), a nie prostego kupienia.

btw, La Liga ostatnio znowu nabraLa rumiencow (zreszta, który mecz nie jest wazny?)
ale -jak piszesz- mecz z Vilarreal to nie to co mecze na samej górze tabeli.

Tytuł:
PostNapisane: 2008-02-26, 12:11 
Administrator

Przez ServiCaixa mozna kupic bilety.
Bankomat od razu nam je wydrukuje.
Pobierana jest jednak prowizja (pare EUR).

Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-12, 14:18 

Admin napisał(a):

Mozna, fakt (dzieki). Jednak czasem -jak przy meczu z Celtic Glasgow- ta mozliwosc jest wyLaczana , nie wiem teraz jaka jest reguLa, czy to przy meczach 'pucharowych' czy przy kazdym 'goracym' :?:

pare euro (w ub. roku: 2) jest tez pobierane przy zamowieniu /kupieniu karta/ przez telefon

btw, tczube - jak poszLo?

Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-17, 11:05 

A napisał(a):
Admin napisał(a):

Mozna, fakt (dzieki). Jednak czasem -jak przy meczu z Celtic Glasgow- ta mozliwosc jest wyLaczana , nie wiem teraz jaka jest reguLa, czy to przy meczach 'pucharowych' czy przy kazdym 'goracym' :?:

pare euro (w ub. roku: 2) jest tez pobierane przy zamowieniu /kupieniu karta/ przez telefon

btw, tczube - jak poszLo?

Niestety nie byłem, sprawy rodzinne. Ale będę w lipcu na Costa Brava, także Barcelone kilka razy odzwiedze. Jak byłbyś taki uprzejmy mam pytanie.
Mam zamiar poczas letniego pobytu na Costa Brava, lecieć tanimi liniami Clickair z El Prat do Sewilli. Do Barcelony muszę się dostać z Costa Brava ( Malgrat de Mar ) kolejką Renfe. Czy ta kolejka zatrzymuje się pod lotniskiem, czy trzeba wysiąść wcześniej i skorzystać z innego środka transportu? Chodzi mi głównie o sprawy czasowe, ile czasu zajmie przejazd z Malgrat de Mar na El Prat? I gdzie się trzeba przesiadać? No i czy się nie orientujesz, w jakich godzinach jeździ ta kolejka z Costa Brava?

Tytuł:
PostNapisane: 2008-05-07, 18:21 

Cytuj:
Admin napisał(a):

Mozna, fakt (dzieki). Pare euro (w ub. roku: 2 eu) jest tez pobierane przy zamowieniu /kupieniu karta/ przez telefon.
Jednak -jak przy meczu z Celtic Glasgow- czasem ta mozliwosc jest wyLaczana ,
nie wiem teraz jaka jest reguLa, czy to przy meczach 'pucharowych' czy przy kazdym 'goracym' :?:

Podziele sie jeszcze doswiadczeniem - na mecz cwiercfinaLów Pucharu Mistrzów FCB:ManUtd bilety dla 'publico' nie-czLonków byLy w sprzedazy tylko w kasach przy Nou Camp w przeddzien meczy od 10-ej, byLem o tam 13:30 i kasy juz byLy zamkniete (bilety wyprzedane i zadnych zwrotów.)
mimo (lub dlatego ze) biletów nie sprzedawano posiadaczom brytyjskich paszportów.

pozdrawiam
A.

a dzis w Madrycie formalnosc - ale trybuny beda peLne :-) ciekawe czy wyjdzie Jerzy Dudek
i - ciekawe czy R.Racing z Ebi'm S. zdobedzie pucharowe miejsce z Sewilia
:roll: www.primeradivision.pl/index.php?strona ... kul=112108

na temat dojazdu - tam gdzie o dojazdach:)
http://www.forum-barcelona.pl/viewtopic.php?t=84

Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17, 19:39 

A ile kosztują bilety na mecz BARCY ligowy? :shock:

Tytuł:
PostNapisane: 2009-08-06, 00:13 

ADA10 napisał(a):
A ile kosztują bilety na mecz BARCY ligowy? :shock:

Zalezy na jaki mecz - najtansze byly od 18 eu do 40-50 eu na mecz z powaznym rywalem,
no i stopniowo drozsze na lepsze miejsca - do ponad 100 eu
(nie mówimy tu o Barça - Madrid)
(jak wspomina ABmin, przy placeniu karta kredyt. dodaja pare euro)
Mozesz zobaczyc przykladowo na stronie klubu - w sezonie, teraz jest na razie kalendarz -
bilety w sprzedazy (dla 'publico - no socis') sa +- na miesiac przed data meczu

www.FCBarcelona.cat

Mam nadzieje ze ta odpowiedz jest pomocna
jak i ostatnia w sprawie La Merce ;-)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona